KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914598
nr 1291 4598
Eva Schillberg
(1881-1967), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Åsna, landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x34,22x5 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:30:08
Eva Schillberg
Läs mer om Eva Schillberg